Wiosną 2018 roku odbyła się pierwsza edycja nietypowych targów ślubnych, bo wyłącznie dla par, które już wybrały Szyb Bończyk jako miejsce swojego przyjęcia weselnego.

Państwo Aneta i Maciej Sikora postanowili zaprosić wszystkie pary z nadchodzącego sezonu na prezentację nowości dekoracyjnych, kulinarnych czy cukierniczych w swojej restauracji. Dla przyszłych młodych par jest to wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w degustacji menu weselnego i podjąć decyzję, jakimi daniami ugoszczą swoich bliskich.

Targi ślubne mają również za zadanie pokazać, jak będzie wyglądał przebieg przyjęcia – wybrane pary są zaproszone do pierwszego toastu czy krojenia tortu. Wszystko po to, aby nic nie zaskoczyło nowożeńców podczas ich wielkiego dnia.

Ważną częścią targów w Szybie Bończyk jest obecność podwykonawców z branży ślubnej sprawdzonych i polecanych przez restauratorów. Pary, które jeszcze nie skompletowały wszystkich usługodawców mają doskonałą okazję spotkać odpowiednie osoby oferujące produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Szczerze polecamy Szyb Bończyk za ich profesjonalizm i smak!