Opinie Par Młodych


„(…) od pierwszych chwil atmosfera, którą tworzył Marcin była w pełni swobodna, przyjacielska i po prostu praca z Nim to przyjemność, zero skrępowania, zero przejmowania się, pełen luz. Z jednej strony wskazówki w odpowiednich momentach, z drugiej w innych momentach Marcin jest niezauważalny. Jeśli chodzi o samą realizację – film przerósł nasze oczekiwania. Popłynęły łzy szczęścia, wzruszenia i radości. Podkreślone zostały najpiękniejsze i najważniejsze chwile z jednoczesnym uchwyceniem tych bardziej ulotnych. Dziękujemy!”
Klaudia Sternal, ślub lipiec 2021′

 

„Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Marcina jako osobę, która stworzy niepowtarzalny film ślubny – pełen profesjonalizm, świetne ujęcia i montaż, całość ogląda się rewelacyjnie (i słucha też – za sprawą profesjonalnego sprzętu, zewnętrznych mikrofonów etc.).
Myślę, że określenie „małe dzieło sztuki” nie będzie tutaj na wyrost.
A oprócz tego wszystkiego, Marcin to po prostu super gość, z którym współpraca to czysta przyjemność.”
Michał Dybich, ślub sierpień 2020′

 

 
 

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że właśnie Marcinowi powierzyliśmy filmowanie naszego ślubu.
Piękne ujęcia, wspaniały montaż. Filmy STB są naprawdę wyjątkowe – przejrzałam przed ślubem chyba cały Internet ?
Podczas ślubu oraz późniejszego przyjęcia Marcin był praktycznie niezauważalny czego efektem są naturalne, niepozowane i pełne emocji ujęcia.
Nie mogliśmy trafić lepiej, polecamy z całego serca :)”
Martyna Szczurek, ślub sierpień 2020′

 

 
 

„Marcin pracował na naszym ślubie sam, a film zrobiony tak, jakby było go w tym dniu z nami trzech. Mistrz! Dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę. Wzrusz maksymalny. Polecam z całego serca! ❤️”
Patrycja P., ślub sierpień 2019′

 

 
 

„Pełen profesjonalizm! Od samego początku świetny kontakt, indywidualne podejście do klienta. W trakcie ślubu wiele trafnych podpowiedzi i rad, ogromny wkład w rozładowywanie napięcia podczas przygotowań i w trakcie sesji. Pracując z Marcinem czuliśmy się bardzo komfortowo, tak jakbyśmy znali się kilka lat. Podczas samego wesela obecność filmowców na sali była praktycznie niewyczuwalna, co na pewno było dla gości bardzo komfortowe. Oddany materiał spełnił nasze oczekiwania w 100%. Wszystkie ujęcia w pełni naturalne, zero sztuczności i udawania. Wszystkie najważniejsze momenty zostały uchwycone i zawarte w filmie, który ogląda się bardzo lekko. Polecamy z całego serca <3”
Michalina Kowalska, ślub sierpień 2019′

 

Więcej opinii moich Klientów w Opiniach Google.

Oferta

Aby poznać szczegółową ofertę filmu ślubnego, zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez portale społecznościowe – znajdziecie mnie na Facebooku i Instagramie.  Możecie również skorzystać z formularza kontaktowego.

Z radością sprawdzę dostępność terminu, odpowiem na Wasze pytania i doradzę, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia.

Zaproszę też Was na kawę, abyśmy mogli się poznać i pogadać. Nie tylko o filmach 😉

Jeszcze się wahasz?

Formularz kontaktowy

Jeszcze się wahasz?

Chcesz poznać nasze ceny? Skorzystaj z formularza kontaktowego i podaj datę oraz miejsce ślubu.

Poznajmy się!

Zapraszam na kawę i projekcję pełnometrażowych filmów!

Zadzwoń

Marcin
+48 691 030 067

Wykonanie: AB Promotions