O nas


Wszystkim Parom Młodym, którym przyszło planować ślub w tak zwariowanym czasie, przesyłamy dużo dobrej energii!

Zapewniamy o naszej elastyczności, jednak mamy wielką nadzieję, że wszystkie uroczystości odbędą się zgodnie z Waszym planem 😉

Trzymajcie się ciepło i zdrowo!
STB Film

 

 

Najnowszy teledysk

Dzielimy się z Wami najnowszym teledyskiem.
Tym razem w rogi głównej Karolina, Tomek i muzyka!

Jesteśmy gotowi

Wraz z najlepszymi przedstawicielami branży ślubnej, skoncentrowanymi wokół wspaniałego lokalu „Szyb Bończyk” w Mysłowicach,
chcemy Wam powiedzieć, że jesteśmy gotowi, aby towarzyszyć Wam tego dnia!

Do zobaczenia!

 

Film ślubny i teledysk

To dla Was z pasją tworzymy wyjątkowe filmy ślubne.

Oprócz filmu-reportażu powstaje stylowy wedding clip, który w skrótowej dynamicznej formie przywoła najważniejsze momenty i emocje tego dnia.

Magda i Bartosz

Boho

Zapraszamy do obejrzenia teledysku w klimacie boho, w którym główną rolę grają Patrycja i Daniel – zakochani w sobie, w podróżach i w fotografii.

Pati i Daniel

100% nature

Tym razem mieliśmy zaszczyt filmować wspaniałą parę w cudownych okolicznościach przyrody. Zobaczcie sami, jaki tam był klimat!

Ewa i Przemek

Najpopularniejsze z YouTube:

Edyta i Tomek

Patrycja i Marcin

Hoang Y i Viet

Więcej filmów:

Michalina i Mateusz

Podziękowania dla Rodziców

Pełny wspomnień i ciepłych słów film będzie niezwykłą niespodzianką i powodem wielkich wzruszeń dla Waszych Rodziców, rodziny i przyjaciół.

Sesja narzeczeńska lub poślubna

Uwielbiamy łapać Wasze emocje, kiedy jesteście sam na sam.
Romantyczne ujęcia w pięknej scenerii doskonale oddają Wasze uczucia i bliskość. Dodatkowo ujęcia z takiej sesji wplecione w gotowy film czynią go jeszcze bardziej wyjątkowym!

Magda i Dawid – sesja plenerowa

Opinie o STB Film


 

„Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Marcina jako osobę, która stworzy niepowtarzalny film ślubny – pełen profesjonalizm, świetne ujęcia i montaż, całość ogląda się rewelacyjnie (i słucha też – za sprawą profesjonalnego sprzętu, zewnętrznych mikrofonów etc.).
Myślę, że określenie „małe dzieło sztuki” nie będzie tutaj na wyrost.
A oprócz tego wszystkiego, Marcin to po prostu super gość, z którym współpraca to czysta przyjemność.”
Michał Dybich, ślub sierpień 2020′

 

 
 

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że właśnie Marcinowi powierzyliśmy filmowanie naszego ślubu.
Piękne ujęcia, wspaniały montaż. Filmy STB są naprawdę wyjątkowe – przejrzałam przed ślubem chyba cały Internet 😉
Podczas ślubu oraz późniejszego przyjęcia Marcin był praktycznie niezauważalny czego efektem są naturalne, niepozowane i pełne emocji ujęcia.
Nie mogliśmy trafić lepiej, polecamy z całego serca :)”
Martyna Szczurek, ślub sierpień 2020′

 

 
 

„Marcin pracował na naszym ślubie sam, a film zrobiony tak, jakby było go w tym dniu z nami trzech. Mistrz! Dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę. Wzrusz maksymalny. Polecam z całego serca! ❤️”
Patrycja P., ślub sierpień 2019′

 

 
 

„Pełen profesjonalizm! Od samego początku świetny kontakt, indywidualne podejście do klienta. W trakcie ślubu wiele trafnych podpowiedzi i rad, ogromny wkład w rozładowywanie napięcia podczas przygotowań i w trakcie sesji. Pracując z Marcinem czuliśmy się bardzo komfortowo, tak jakbyśmy znali się kilka lat 🙂 Podczas samego wesela obecność filmowców na sali była praktycznie niewyczuwalna, co na pewno było dla gości bardzo komfortowe. Oddany materiał spełnił nasze oczekiwania w 100%. Wszystkie ujęcia w pełni naturalne, zero sztuczności i udawania. Wszystkie najważniejsze momenty zostały uchwycone i zawarte w filmie, który ogląda się bardzo lekko. Polecamy z całego serca <3”
Michalina Kowalska, ślub sierpień 2019′

 

Więcej opinii naszych klientów w Opiniach Google.

Historia marki STB Film


Moja przygoda z filmowaniem rozpoczęła się jako naturalne następstwo pracy przy mikrofonie lektorskim oraz pracy z dźwiękiem – pracowałem jako członek ekipy technicznej przy obsłudze imprez muzycznych.
Koncerty i śluby? Może wydawać się, że to odległe tematy. Jednak dla mnie kwestia dźwięku i obrazu połączyła się w jedno.

Zaczęło się od maleńkiej kamery Sony z odchylanym ekranem, która oferowała totalnie fatalną jakość, ale to dzięki niej tworzyłem swoje pierwsze materiały i reportaże. Wkrótce założyłem firmę, co zbiegło się z moim pierwszym zleceniem ślubnym załatwionym przez świetnego fotografa, a prywatnie kuzyna mojej przyszłej żony. Aktualnie aktualnej 😉

Pamiętam jak dziś pierwszy ślub Roksany i Przemka.
Pamiętam pierwszy leasing na lepszy sprzęt.
Pamiętam tę pewność, że ryzyko się opłaci.
Pamiętam ogromne zmęczenie po pracy w Bazylice Mariackiej i bieganie ze sprzętem po rynku w Krakowie – pracowałem wtedy na zlecenie firm zewnętrznych jako operator i montażysta; nie miałem jeszcze zbyt wiele swoich zleceń.
Pamiętam każdą parę, której miałem zaszczyt tworzyć film.
To niesamowite, jak pojemna jest ludzka pamięć!

Pamiętam każdy film, który montowałem dla innych firm i niezwykle cenię sobie to doświadczenie. Wiele się wtedy nauczyłem. Każdy ślub to kolejne doświadczenie, które procentuje. Każda para to wyjątkowa historia, która głęboko zapisuje się w mojej pamięci.

Jestem wdzięczny wszystkim, którzy wpłynęli na moją drogę. Przede wszystkim parom, które mi zaufały, za to, że mogłem być z nimi podczas tych niezwykle ważnych chwil. Dziękuję wszystkim, od których mogłem się uczyć i wszystkim, z którymi miałem okazję pracować!

Filmowanie Waszym emocji to nie zwykła praca, to moja prawdziwa pasja.

Marcin
STB Film
saved emotions

Poznajmy się!

Zapraszamy na kawę i projekcję naszych filmów!

Zadzwoń

Marcin
+48 691 030 067

Wykonanie: AB Promotions