stb film_vector2 (2)

 

STB Film to marka, która ma swoje źródło w pasji dokumentowania obrazu i która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkcje filmowe.
Nasze usługi oscylują wokół czterech głównych kategorii:

FILM REKLAMOWY
Jeśli chcesz zareklamować swoją markę – idealnie trafiłeś. Stworzymy film, który będzie ciekawą wizytówką Twojej firmy. Film prezentujący produkt lub usługę jest znacznie skuteczniejszym narzędziem marketingowym niż zwykły opis na stronie Internetowej. Wspólnie zadbajmy o rozpoznawalność Twojej firmy na rynku.

REPORTAŻE
Relacjonujemy wydarzenia kulturalne, takie jak koncerty, dni miast, festiwale oraz wydarzenia sportowe. Troska o różnorodność scen i dynamiczny montaż filmu są gwarancją atrakcyjności produktu.

FILM ŚLUBNY
Dzień Ślubu jest dniem pełnym emocji i niezwykłych wydarzeń. Stworzymy dla Was artystyczny film ślubny, który pozwoli zatrzymac te chwile. Dynamiczne sceny i staranny montaż filmu sprawią, że z pewnością będziesz chciał się nim pochwalić.
Tworzymy kilkudziesięciominutowe filmy z uroczystości ślubnej i wesela, jak również kilkuminutowe teledyski plenerowe oraz sesje narzeczeńskie.
Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i pomysły.

FOTOGRAFIA
Zapewniamy obsługę fotograficzną imprez okolicznościowych oraz imprez kulturalnych.
Otrzymują Państwo wysokiej jakości fotograficzny materiał reporterski.